Instalace Windows

Rychlost, výkon, stabilita. Váš počítač bude jako nový.

Provádíme instalace Windows 11 včetně nejnovějších ovladačů pro váš počítač nebo notebook. Mnoho zákazníků hodnotí rychlost námi instalovaného a nastaveného počítače slovy: „Jede jako by byl nový“. V případě potřeby provádíme i instalace všech ostatních verzí Windows.

Existují však i situace, kdy si z nějakého důvodu přeinstalaci Windows nepřejete, ale přesto pomalost a potíže při běhu Windows řešit potřebujete. Pro tyto případy nabízíme vyčištění Windows od zbytečného, škodlivého a nebezpečného software.

Instalace Windows

Kde

Instalaci Windows provádíme v naší provozovně, nebo u zákazníků. Službu zajišťujeme pro Brno a okolí.

Kdy

Zavolejte nám a domluvte si termín, který vám vyhovuje.

Kdy je vhodné přeinstalovat Windows

Je nutné přeinstalovat Windows na vašem počítači?

Pokud na jeden z pěti níže uvedených bodů odpovíte „ANO“, zavolejte nám pro objednání instalace nebo přeinstalace Windows, případně si nainstalujte Windows sami.

  1. práce ve Windows je pomalá a na dokončení většiny operací čekáte dlouho.
  2. Windows „zamrzají“ nebo „padají“ nebo jsou jiným způsobem nestabilní.
  3. máte nový notebook a Windows je od výrobce plný zbytečného software, který notebook výrazně zpomaluje. To je bohužel běžná situace téměř u každého nově zakoupeného notebooku.
  4. máte Windows 7, Windows 8, Windows 8.1? V tomto případě doporučujeme přeinstalaci na Windows 10, které přinášejí vyšší výkon, rychlost a komfort při práci.
  5. Windows máte na svém počítači nainstalován více než rok. Za tu dobu je v systému mnoho zbytečností, instalovaných a posléze odinstalovaných programů po kterých zůstávají neodstraněné fragmenty.

Zeptejte se nás...

Kontaktujte nás s požadavkem na instalaci Windows

V případě požadavku na instalaci nebo přeinstalaci Windows do počítače nebo notebooku nás kontaktujte.

Kontaktní formulář pro dotazy na službu Instalace Windows

Mohlo by vás zajímat: